Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Przypomnienie - wniosek o refundację kosztów dla Partnerów KSOW

16.10.2020

Dla ułatwienia rozliczenia przedsięwzięć finansowanych ze środków KSOW przypominamy o niezbędnej do wypełnienia dokumentacji i złożenia do urzędu marszałkowskiego.

Dokumentacja stanowi załącznik do konkursu Nr 4/2020 na wybór operacji, które są realizowane w 2020 r., ogłoszonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do pobrania:

  1. Formularz wniosku o refundację poniesionych kosztów wraz z załącznikami nr 1-3.
  2. Załącznik nr 4 do wniosku o refundację poniesionych kosztów „Sprawozdanie końcowe z realizacji operacji”.
  3. Załącznik nr 5 do wniosku o refundację poniesionych kosztów „Oświadczenie o kwalifikowalności podatku VAT”.
  4. Załącznik nr 6 do wniosku o refundację poniesionych kosztów „Formularz operacji realizującej priorytety PROW 2014–2020”.
  5. Załącznik nr 7 do wniosku o refundacje poniesionych kosztów "Oświadczenie Partnera KSOW, że nie dokonał i nie dokona odpisów amortyzacyjnych oraz nie zaliczył i nie zaliczy do kosztów uzyskania przychodów kosztów kwalifikowalnych operacji.
  6. Instrukcja wypełnienia wniosku o refundację poniesionych kosztów.

Materiały pomocnicze:

Dokumenty dotyczące konkursu 4/2020 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które realizowane są w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego KSOW na lata 2020-2021 dostępne są na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce „Konkurs dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich”.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009