Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Promocja projektów zrealizowanych w ramach PROW 2007-2013

Szanowni Państwo,
w związku z zakończeniem wielu operacji zrealizowanych w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 zwracamy się z prośbą o przekazanie dokumentacji fotograficznej Państwa projektów.
Przekazane przez Państwa zdjęcia pozwolą na zaprezentowanie efektów zrealizowanych inwestycji, tj. dobrych praktyk. Zamierzonym przez nas celem jest pokazanie zrealizowanych projektów przy wykorzystaniu pomocy unijnej.

„Dobre praktyki” mają służyć promowaniu wiedzy i doświadczenia wynikającego ze zrealizowanych już projektów wśród potencjalnych beneficjentów, stanowiąc inspirację do realizowania nowych projektów.

Zdjęcia i opisy projektów zostaną wykorzystane w planowanych do publikacji materiałach informacyjnych i promocyjnych (m.in. albumy, broszury, zdjęcia w prasie, kalendarze) oraz zamieszczone zostaną w stworzonej przez nas Bazie projektów wdrażanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach PROW 2007-2013, znajdującej się na stronie http://www.mazovia.pl/baza-projektow.
 
Publikacja zdjęć inwestycji będzie promocją Państwa projektu oraz Państwa Gminy.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o przekazanie prezentacji zrealizowanych przykładowych projektów w ramach działania:

  • „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”,
  • „Odnowa i rozwój wsi",
  • „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza wraz z co najmniej 6 zdjęciami projektu, w wersji elektronicznej i jakości umożliwiającej publikację materiału, na adres prow@mazovia.pl oraz podpisanej zgody na wykorzystanie zdjęć na adres Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa. Warunkiem wykorzystania zdjęć będzie otrzymanie oryginału oświadczenia dot. wykorzystania zdjęć.
 
Zachęcamy w szczególności Beneficjentów, którzy nie przedstawili nam żadnych swoich projektów, do zaprezentowania zrealizowanych inwestycji.

Załączniki:

Formularz - publikacja załącznik UMWM

Zgoda na nieodpłatne wykorzystywanie zdjęć

 

Pozdrawiamy
 
Wydział Wdrażania Programów Unijnych dla Rolnictwa
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
e-mail: prow@mazovia.pl

wstecz
Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009