Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Półtora miliona złotych z Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ma do rozdysponowania Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim na rok 2021!

17.12.2020

Ogłoszono konkurs dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w przyszłym roku!

Wnioski należy składać, do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w terminie od 4 do 22 stycznia 2021 r.

Operacje muszą mieścić się w jednym z ośmiu działań, a w dużym uproszczeniu mogą to być wyjazdy studyjne, szkolenia, konferencje i seminaria, wydawnictwa drukowane, programy radiowe i telewizyjne, imprezy plenerowe, targi i inne przedsięwzięcia miękkie. 

Więcej informacji na www.mazowieckie.ksow.pl i w Biurze Regionalnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich umiejscowionym w Departamencie Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich naszego Urzędu Marszałkowskiego.

Załączona prezentacja pomoże prawidłowo wypełnić wniosek i uniknąć błędów. Zachęcamy do jej obejrzenia i zastosowania podpowiedzi.

              

A tutaj słowo Marszałka Adam Struzika do wszystkich zainteresowanych lub potencjalnie zainteresowanych!

             

Służymy pomocą – zapraszamy do kontaktu!

Do pobrania:

Prezentacja - wskazówki dla Partnerów KSOW


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009