Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu

23.11.2020

Uprzejmie informujemy, że w ramach działań promocyjnych na rzecz Powszechnego Spisu Rolnego Główny Urząd Statystyczny realizuje konkurs na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

Uczestnikami konkursu mogą być gminy, na których terenie znajdują się gospodarstwa rolne objęte powszechnym Spisem Rolnym 2020, a ich użytkownicy dokonują samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r. 

Na zwycięskie gminy czekają wartościowe nagrody m.in.: zestawy komputerowe, komputery all in one i tablety.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada 2020 r. Wszystkie informacje, w tym Regulamin oraz adresy na które należy wysłać zgłoszenia, dostępne są na stronie spisu rolnego.

Zachęcamy do udziału w konkursie i do aktywnego wsparcia statystyki publicznej w promowaniu samospisu wśród użytkowników gospodarstw rolnych.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009