Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

LGD Razem dla Rozwoju zaprasza do zapoznania się z publikacją: „Razem dla rozwoju partnerstwa”

12.11.2020

Partner KSOW Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Razem do Rozwoju zakończył realizację projektu w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2020-2021 pn. „Promocja obszaru partnerstwa LGD Razem dla Rozwoju poprzez publikację projektów grantowych.”

Zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną powstałej w ramach projektu publikacji „Razem dla rozwoju partnerstwa”

Publikacja dostępna na stronach: www.razem-dla-rozwoju.pl, www.mazowieckie.ksow.pl

Cel operacji:

Celem operacji było  przeszkolenie mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie zrównoważonego rozwoju obszaru partnerstwa LGD Razem dla Rozwoju poprzez prezentację przykładów wdrożonych dobrych praktyk z tego zakresu.

Formy realizacji:

Publikacja pozwoliła na zidentyfikowanie i zgromadzenie w jednym miejscu katalogu dobrych praktyk z zakresu zrównoważonego rozwoju obszaru partnerstwa. Materiał drukowany prezentujący dobre praktyki w formie zdjęć i krótkiego opisu jest skutecznym narzędziem dotarcia do osób odpowiedzialnych za kreowanie zrównoważonego rozwoju na obszarach wiejskich w tym przedstawicieli lokalnych władz, instytucji i organizacji pozarządowych, a także osób młodych, które stoją przed wyborem drogi życiowej, w tym wyboru zawodu i miejsca do życia.

Folder promocyjny, drukowany pt. „Razem dla rozwoju partnerstwa”, w nakładzie 2 tys egzpl. Dystrybuowany został do 10 urzędów gmin, 8 stowarzyszeń i 2 fundacji z terenu północnego Mazowsza, powiat płocki  i sochaczewski.

Osiągnięte rezultaty:

Osiągniętym rezultatem działań jest zwiększenie aktywności mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, w tym przenoszenie dobrych praktyk rozwoju obszarów wiejskich i kreowania miejsc pracy na terenach wiejskich.

Realizacja projektu przyczyniła się do osiągnięcia następujących efektów:

podniesienia poziomu wiedzy mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie zrównoważonego rozwoju obszaru partnerstwa LGD Razem dla Rozwoju poprzez prezentację przykładów wdrożonych dobrych praktyk z tego zakresu.

Grupę docelową stanowią mieszkańcy obszarów wiejskich z terenu LGD Razem dla Rozwoju województwa mazowieckiego.

PUBLIKACJA

Tekst: LGD Razem dla Rozwoju


                      


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009