Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nazwa operacji: Promocja walorów turystycznych rzeki Wkry

Operacja został zrealizowana przez partnera KSOW: Stowarzyszenie Sympatyków Doliny Rzeki Wkry NASZA WKRA

W wyniku przeprowadzonej operacji powstał spot reklamowy, który promuje walory turystyczne rzeki Wkry. Wkra jest rzeką w większości płynąca przez Mazowsze, odcinek godny promocji zaczyna się w Działdowie a kończy w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest to rzeka czysta, nadająca się do kąpieli, obfita w różne gatunki ryb. Rzeka uważana jest za rzekę rodzinną, ze względu na swój niewielki spadek i spokojny nurt. Nadwkrzański krajobraz zachwyca zróżnicowaniem na całej długości. Tereny nadrzeczne nadają się idealnie na piesze i rowerowe wycieczki. Nad Wkrą rozwija się gdzie nie gdzie kajakarstwo, powstają wypożyczalnie sprzętu wodnego. Tereny nadwkrzańskie dysponują ogromnym potencjałem turystycznym. Wkra to piękna rzeka, nie trzeba jechać na Mazury aby cieszyć się turystyką wodną.

Spot reklamowy przedstawia walory turystyczne rzeki, podkreślając możliwości rozwoju turystycznego. Spot kładła nacisk na turystykę kajakową nad Wkrą oraz inne formy wypoczynku (jazda konna, plażowanie, saunowanie). Spot ma na celu zachęcić do przyjechania nad Wkrę, promuje zdrowy i bezpieczny sposób odpoczywania w kajaku.

W ramach operacji zrealizowano następujące działania:

  •  utworzenie spotu w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jest to podyktowane faktem, iż coraz więcej zagranicznych turystów interesuje się w Polsce turystyką wodną i odpoczynkiem na polskiej wsi.

LINKI DO POBRANIA :

https://we.tl/DrhrvKLgUt

 https://we.tl/K7byIixUdj  


Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

wstecz
Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009