Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Sześć Kół Gospodyń Wiejskich u Marszałka Województwa Mazowieckiego!

26.07.2019

Koła Gospodyń Wiejskich z Rycharcic, Łuzek, Stanisławic, Starej Kornicy, Mostowa i Surowego gościły 26 lipca u Marszałka Województwa Mazowieckiego Adam Struzika.

Okazją było ich zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie”. Przypomnijmy, że KGW w Rycharcicach (gm. Gozdowo) zajęło w tym konkursie I miejsce otrzymując 5.000 zł, KGW w Łuzkach (gm. Łosice) II miejsce i 4.000 zł, a KGW „Nowoczesna Gospodyni” ze Stanisławic (gm. Kozienice) III miejsce i 3.000 zł. KGW Mostowianki (gm. Huszlew), KGW Korniczanki (gm. Stara Kornica) i KGW Surowe (gm. Czarnia) zostały w 2019 roku wyróżnione kwotami po 1.000 zł każda.

W finałowym spotkaniu z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem nie zabrakło szczerych gratulacji, pamiątkowych czeków i upominków od Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i Samorządu Województwa Mazowieckiego, okolicznościowych fotografii, ale także wymiany doświadczeń i wiedzy miedzy kołami gospodyń wiejskich. Bo przecież one nie mogły nie wykorzystać tej uroczystej chwili spotkania z kołami z całego Mazowsza, by z nowym impetem i pomysłami móc wrócić do swojej lokalnej społeczności.

 KGW - wręczenie nagród

 KGW - wręczenie nagród

 KGW - wręczenie nagród

 

 


                    infografika logotypy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009