Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

"Pociągiem do natury - koleją do kultury"

24.11.2017

Szanowni Państwo,

Mazowsze jest piękne i niezwykłe. Mogą się Państwo o tym przekonać, biorąc rower do pociągu i dzięki temu docierając do bardzo wielu ciekawych miejsc.

Właśnie dlatego gorąco zachęcamy do udziału w projekcie „Pociągiem do natury – koleją do kultury”. W jego ramach odwiedzą Państwo mnóstwo atrakcyjnych przyrodniczo i turystycznie zakątków, a dzięki wspólnej inicjatywie Kolei Mazowieckich i instytucji kultury podległych Samorządowi Województwa Mazowieckiego otrzymają Państwo wiele zniżek. Bilet KM pozwala bowiem na uzyskanie rabatu na wejście do mazowieckich muzeów i teatrów.

Przygotowywane przewodniki dostępne już wkrótce m.in. na targach i stacjach kolejowych z pewnością poprowadzą Państwa do wyjątkowych miejsc mazowieckiej wsi i przyrody.

Mamy nadzieję, że projekt „Pociągiem do natury – koleją do kultury” ułatwi i umili Państwu podróżowanie po Mazowszu oraz odkrywanie piękna i różnorodności naszego regionu.

 

Marszałek Województwa Mazowieckiego     Członek Zarządu Kolei Mazowieckich                       Adam Struzik                                            Dariusz Grajda        

 

                   

W 2016 roku wraz z województwem łódzkim zaproponowaliśmy projekt "Pociąg do natury". W roku 2017 połączyliśmy go z propozycją Kolei Mazowieckich "Koleją do kultury" tworząc nową propozycję dla Turystów i Mieszkańców. Zachęcamy zatem do podróży "Pociągiem do natury - Koleją do kultury". Poniżej znajdziecie Państwo zarówno informacje archiwalne (relacje, przewodniki) jak i aktualne wiadomości pomocne do podróżowania po naszym pięknym regionie.

 

RELACJA Z TARGÓW AGROTRAVEL 2016

POCZĄTKI „POCIĄGU DO NATURY”

Przewodnik "Pociąg do natury 2016" - I część, II część, III część

 

RELACJA Z TARGÓW AGROTRAVEL 2017

Przewodnik "Pociąg do natury 2017"

Informacja i mapa projektu "Koleją do kultury":

Projekt

Projekt


               


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009